Lilas ir Innomine surengs nepadorų koncertą „Siemens“ arenoje

2016 08 01

Lapkričio 26 d. „Siemens“ arenoje populiariausia Lietuvoje hip-hopo grupė surengs „Nepadorų koncertą“, tačiau nuogybių ir vulgarumo jame nebus.

„Idėja koncertą pavadinti nepadoriu visų pirma kilo juoko formoje. Viename plačiai skambančiame renginyje stebint raudonu kilimu žengiančius išsipusčiusius žmones stovėjom atokiau ir svarstėm, kad organizatoriai mėgsta hardcore, jeigu mus čia pasikvietė. Mūsų dalyvavimas ten atrodė visiškai nepadorus. Greitai juokai virto ilgomis diskusijomis apie tai, kas iš tikro yra padoru ir nepadoru, normalu ir negerai, neteisinga... Kas visa tai, kur tai ir kada prasideda?“, – apie koncerto idėją pasakojo dueto narys Innomine.

„Mes iš tiesų tokiuose renginiuose jaučiamės nepadoriai. Negražūs, nesifotografuojantys, nežinantys kaip elgtis. Žodis nepadoru tobulai apibūdino balintų šypsenų, aristokratiškų juokelių ir bjauriųjų ančiukų situaciją. Tačiau, tai buvo tik „Nepadoraus koncerto“ užuomazgos“. Koncerto vėliava – laisvas žodis, tikras žmogus, necenzūruota mintis... Net jei kažkam visa tai pasirodys nepadoru“, – pasakojo Lilas.

Duetas atskleidė, kad „Nepadorus koncertas“ iš esmės skirsis nuo anksčiau vykusių grupės pasirodymų. 

„Mes sudeginsim savo koncertinę programą iki pelenų ir sukursim ją iš naujo. Be jokios abejonės, joje bus daug šou elementų, įdomių techninių sprendimų. Rengti koncertą didelėje arenoje yra visiškas kaifas, nes čia gali viską. Nori – nusileidi iš dangaus, atskrieji ant fejerverko ar jodinėji po salę ant dramblio. Tačiau ką tiksliai paruošime, kalbėti dar per anksti“, – teigė Lilas.

Išankstinė prekyba bilietais prasideda rugpjūčio 1 d. Viešos prekybos pradžia – rugpjūčio 2 d. Bilietais prekiauja TIKETA.

Kūrinys „Karina“:

Kūrinys „Sau. Ir Tau“: