Linas Adomaitis ir NIKO orkestras Palangoje surengs grandiozinį koncertą „Vandenynai“

2023 03 21

Visai neseniai įspūdingus koncertus didžiosiose šalies arenose surengęs dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis turi puikių naujienų pajūrio publikai: liepos 14 dieną Palangos koncertų salėje surengs vienintelį magišką koncertą „Vandenynai“ drauge su Naujų Idėjų Kameriniu Orkestru (NIKO).

Daugybės hitų autorius prieš kelis mėnesius Kaune ir Klaipėdoje surengė elegantiškus muzikinius šou „Šviesa spindės tamsoje“, kurie buvo pirmieji atlikėjo areniniai pasirodymai po beveik trejų metų pertraukos.

„Per savo muzikinę karjerą turėjau šimtus nuostabiausių koncertų, bet praėjusio gruodžio pasirodymų arenose niekada nepamiršiu. Jaučiausi pakylėtas, nes koncertai buvo dedikuoti mano sūnui, o pagrindinė žinutė – šviesa ir viltis. Labai džiaugiausi, nes pagaliau grįžau į sceną drauge su didžiausiais muzikos profesionalais – Danguolės Beinarytės vadovaujamais chorais ir NIKO orkestru su maestro Gediminu Gelgotu. Nuostabus jausmas, kai viskas pavyksta taip, kaip įsivaizduoji“, – prisimena Linas Adomaitis.

Visgi, panašu, kad užburiančios Lino muzikos klausytojams nepakako. Muzikantas atvirauja, kad po gruodžio mėnesio koncertų socialiniuose tinkluose itin dažnai sulaukia klausimo ar ateityje bus daugiau pasirodymų kartu su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO.

„Susėdome su Gediminu Gelgotu bei koncertinio turo organizatoriais ir visų mūsų reakcija į tokį gerbėjų klausimą buvo vienoda: entuziastingas „taip!“. Jau pradėjome pasiruošimą šiam grandioziniam pasirodymui. Jį ruošiame specialiai pajūrio publikai ir kruopščiai dėliojame repertuarą. Taigi su džiaugsmu galiu pasakyti, kad susitiksime Palangoje liepos mėnesį, kur pasinersim į muzikos garsų „Vandenynus“, – sako muzikantas.

2006 metais kompozitoriaus Gedimino Gelgoto įkurtas styginių instrumentų ansamblis savo pasirodymuose sujungia klasikinės ir populiariosios muzikos stilius bei integruoja kitas menų formas, tokias kaip minimalistinė choreografija, vizualizacijos ir dizainas, taip sukurdamas unikalią atlikimo koncepciją. Visa tai sujungus su Lino Adomaičio kūryba, balsu, profesionalumu ir ilgamete koncertine patirtimi, Palangos koncertų salę užlies tikras garsų „Vandenynas“, kokiu žiūrovai šiemet galės mėgautis tik liepos 14 dieną.

Lino Adomaičio dainos alsuoja tikrumu ir nesuvaidinta emocija. Tai byloja ir bene ryškiausias Lino hitas „Vandenynai“, kurį muzikantas skyrė savo dukrai Saulei. Per šią dainą finaliniame turo koncerte gruodžio mėnesį į sceną su dideliu užsidegimu tėčiui į glėbį atbėgo ir tūkstantinei miniai uždainavo pati Lino pirmagimė. Tuomet žiūrovai sulaikę kvapą klausėsi, o daugelis ir braukė ašarą.

„Tai nepamirštamos akimirkos. Aš net nežinojau, kad mano dukra moka šios dainos žodžius, o jos drąsą dainuoti prieš tokią didelę auditoriją nustebino ne tik žiūrovus, bet ir mane patį. Kas žino, gal Palangos koncerte jau trauksime šią Saulės dainą duetu?", – šypsosi atlikėjas.

Linas taip pat prisimena ir labai džiaugiasi Jo ekscelencijos prezidento Gitano Nausėdos bei pirmosios ponios Dianos Nausėdienės apsilankymu finaliniame turo „Šviesa spindės tamsoje“ koncerte.

„Tokie ypatingi svečiai, kaip mūsų šalies prezidentas su šeima mano koncerte – tai daugiau, nei komplimentas, daugiau, nei įvertinimas. Tikrai ne kasdien tavo koncerte apsilanko pirmoji šalies pora. Tačiau smagiausia matyti tūkstantinę minią. Esu dėkingas kiekvienam žmogui asmeniškai už ryšį, kurį pavyksta sukurti koncerto metu. Tas ryšys man yra reikšmingiausia pasirodymo dalis", – sako Linas.

Pasirodymo metu skambės tokie visiems gerai žinomi Lino Adomaičio hitai, kaip „Vandenynai“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Tavo spalvos“, „Lauko vidury“, „Saulės pėdomis“, „Ar tu ją matei?“, „Žalioj tyloj“, „Aš pavydžiu sau“ ir daugybė kitų. Linas jau dabar praskleidžia paslapties šydą – žiūrovų laukia tiek dar negirdėtų kūrinių, tiek ypatingų staigmenų, apie kurias klausytojai sužinos tik koncerto metu.

Vienintelis Lino Adomaičio ir Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO koncertas „Vandenynai“ vyks liepos 14 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus platina Bilietai.lt