Atskleidė, kiek „Cirque du Soleil“ šou OVO kainuoja Vilniuje ir Dubajuje

2023 03 10

Šią vasarą Vilnių jau septintą kartą aplankysiantis didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“ per metus surengia šimtus pasirodymų visame pasaulyje. Vieną jų – Dubajuje vykusį OVO šou – aplankė ir cirko pasirodymus Baltijos šalyse organizuojančios įmonės vadovas, kuris pasidalino įspūdžiais ir palygino kainas.

Birželį Vilniuje „Cirque du Soleil“ surengs šešis pasirodymus per keturias dienas, tuo metu šių metų pradžioje Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje cirkas rengė net 11 šou per septynias dienas. Sostinėje išvysime tą pačią OVO trupę, kokią matė ir JAE gyventojai.

„Sausio pradžioje apsilankiau viename iš OVO šou. Ten žmonės už „Cirque du Soleil“ pasirodymą moka nuo 60 iki 400 eurų, tuo metu Vilniuje kainos nuo 49 iki 140 eurų. Kiek žinau, visi pasirodymai buvo išparduoti, kas įrodo šio cirko pasirodymų kokybę ir išskirtinumą“, – teigė cirko pasirodymus Baltijos šalyse organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

„Mano nuomone, „Cirque du Soleil“ yra tiesiog atskiras meno kūrinys. Spektaklis labai žaismingas ir muzikalus, labai įtraukia tiek mažus, tiek didelius. Dubajus turi itin tarptautinę publiką, todėl girdėjau daugybę įvairių užsienio kalbų iš visų amžiaus grupių. Puikus renginys“, – įspūdžiais dalinosi T. Inčikas.

Pirmą kartą 2009 metais Kanadoje pristatytą OVO šou gyvai matė jau per 7 milijonus žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse. O birželio 8-11 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje išskirtinį cirko šou galės išvysti ir Lietuvos gyventojai.

OVO – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos. Šou pavadinimas portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, nes kiaušinis yra gyvybės simbolis. Iš viso OVO spektaklio trupėje dirba 100 žmonių iš 25 valstybių.

Įprastai „Cirque du Soleil“ trupė savo pasirodymams Baltijos šalyse pasirinkdavo Lietuvą, tačiau šiemet sėkmė nusišypsojo ir mūsų kaimynams. Birželio mėnesį OVO pasirodymai vyks ne tik Vilniuje, bet ir Rygoje bei Taline

„Labai džiugu matyti, kad žmonės Baltijos šalyse taip myli „Cirque du Soleil“. Su cirku dirbame jau ne vienerius metus. Žaviuosi jų profesionalumu ir paprastumu, susitinkame su jų atstovais bent kelis kartus per metus. Labai vertiname tokį šiltą bendradarbiavimą ir pasitikėjimą“, – priduria „Seven Live“ vadovas.