Žiūrovams graibstant bilietus į „Cirque du Soleil“ šou, trupė skelbia papildomą pasirodymą Vilniuje

2023 02 21

Iki „Cirque du Soleil“ šou OVO Vilniuje – dar beveik keturi mėnesiai, tačiau žiūrovai sparčiai šluoja bilietus į penkis planuotus pasirodymus. Bilietų pardavimai artėja prie rekordo, todėl šou organizatoriai skelbia papildomą OVO dieninį pasirodymą, kuris vyks birželio 11 dieną.

„Cirque du Sopeli“ tampa fenomenu Lietuvoje

Cirque du Soleil“ Lietuvoje tampa fenomenu. Vertinant pagal pirmųjų dviejų mėnesių pardavimų statistiką, susidomėjimas OVO šou pranoksta perkamiausiu iki šiol buvusį kitą „Cirque du Soleil“ šou – „Toruk – the First Flight“.

Dabar žiūrovai, norintys išvysti didžiausio pasaulio cirko šou, gali rinktis iš šešių šou per keturias dienas birželio 8-11 dienomis. OVO bus septintasis „Cirque du Soleil“ šou Lietuvoje, o ankstesnius spektaklius gyvai matė virš 120 tūkst. žiūrovų Lietuvoje.

„Džiaugiamės, kad mūsų šalies žmonių taip pamilta trupė sutiko vasarą surengti papildomą pasirodymą Vilniuje. Tiesa, po papildomą šou vyks ir Rygoje bei Taline“, – sako „Seven Live“ įmonės, organizuojančios OVO šou visose trijose Baltijos šalyse, vadovas Tomas Inčikas.

OVO trupę sudaro 100 žmonių, tarp kurių – 52 akrobatai, kilę iš 25 šalių. Nuo 2009 metais Monrealyje vykusios pasaulinės premjeros šį šou jau išvydo virš septynių milijonų žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse.

OVO anonsas:

 OVO – spalvingas vabzdžių pasaulis

Šou pavadinimas OVO portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, o spektaklio režisierius ir kompozitorius yra iš Brazilijos. Kiaušinis puikiai atspindi pagrindinę spektaklio mintį: gyvybę ir gyvenimą, kuriuos kiaušinis simbolizuoja. Dėl šios priežasties, šou pradžioje žiūrovai ant scenos išvysta didžiulį kiaušinį, kuris yra beveik 7 metrų aukščio ir 8,5 metrų pločio.

OVO yra pirmasis ir vienintelis „Cirque du Soleil“ šou, kuriame visi veikėjai yra vabzdžiai ir vabalai, taip pasakojant apie jų gyvenimą. Spektaklyje žiūrovai susipažįsta su daug įvairių vabzdžių rūšių – skėriais, drugiais, skarabėjais, blusomis, skirtingasparniais žirgeliais, įvairiomis skruzdelėmis, boružėmis, skirtingais vorais, musėmis, žiogais, tarakonais, uodais ir net termitais.

Šou nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai taip pat supažindinami su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis. OVO – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną veiksmo ir trykštančios energijos.

Pasirodymų tvarkaraštis:

2023 m. birželio 8 d. – 19:30 val.

2023 m. birželio 9 d. – 19:30 val.

2023 m. birželio 10 d. – 15:30 val.

2023 m. birželio 10 d. – 19:30 val.

2023 m. birželio 11 d. – 13:00 val.

2023 m. birželio 11 d. – 17:00 val.

 

„Cirque du Soleil“ birželio 8-11 dienomis mūsų sostinėje surengs penkis OVO pasirodymus per keturias dienas. Bilietus platina Bilietai.lt

Apie „Cirque du Soleil“:

Monrealyje įkurtas „Cirque du Soleil“ iš gatvės akrobatų grupės išaugo į didžiausią pasaulio cirko trupę. Kanados organizacija per beveik 40 metų gyvavimo laikotarpį tapo pramogų rinkos lyderiais, kuriančiais pasaulinio lygio patirtis šešiuose žemynuose. „Cirque du Soleil“ organizacijoje visame pasaulyje turi per 3600 darbuotojų, iš kurių apie 1000 yra artistai, akrobatai ir atlikėjai. Didžiausiame pasaulio cirke dirba žmonės net iš 76 valstybių, kalbantys 35 skirtingomis kalbomis. Nuo cirko įkūrimo, „Cirque du Soleil“ šou jau gyvai matė per 220 milijonų žmonių septyniasdešimtyje šalių.