Lietuviai šluoja bilietus į „Cirque du Soleil“: deramasi dėl papildomo pasirodymo

2022 12 22

Net septintą kartą į Lietuvą atvykstančio žymiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ populiarumui ribų nėra. Kitą vasarą cirko šou OVO vyks Vilniuje, Rygoje ir Taline, o pasirodymus organizuojančios įmonės „Seven Live“ atstovas Tomas Inčikas atskleidžia, kad bilietų pardavimai jau muša rekordus.

Nors nuo praėjusio „Cirque du Soleil“ mūsų šalies sostinėje neprabėgo nė pusmetis, lietuviai su nekantrumu vėl nori pasinerti į magišką cirko pasaulį, nes birželio 8-11 dienomis į Vilniaus „Avia Solutions Group“ areną atkeliauja unikalus, spalvingas ir energija trykštantis OVO šou, pasakojantis apie vabzdžių gyvenimą.

Iki šiol Lietuvoje jau pristatyti šeši cirko šou: „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“, „Toruk – the First Flight“ ir „Corteo“. Populiariausias iš jų – 2019 metais surengtas „Toruk“ – sostinėje pritraukė virš 20 tūkst. žiūrovų, tuo metu šią vasarą vykusius „Corteo“ pasirodymus stebėjo virš 18 tūkst. žiūrovų.

Cirko sveikinimas Kalėdų proga:

 

„Cirque du Soleil“ šou Vilniuje organizuojanti įmonė „Seven Live“ taip pat rūpinasi ir cirko trupės pasirodymais Rygoje bei Taline, kuriuos šios cirko trupės pasirodymai praeityje neretai aplenkdavo. Todėl nieko keisto, kad pirminiai OVO šou bilietų pardavimai mūsų kaimyninėse šalyse jau pamušė iki šiol buvusius rekordus.

„Labai džiugu matyti, kad žmonės Baltijos šalyse taip myli „Cirque du Soleil“. Vertinant pagal pradinius pardavimus, panašu, kad turėsime bilietų rekordą, kuris kol kas priklauso mūsų organizuotam „Toruk“ spektakliui. Dėl šios priežasties jau deramės su cirko atstovais dėl papildomo pasirodymo visose trijose šalyse“, – teigia „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Pirmą kartą 2009 metais Kanadoje pristatytą OVO šou gyvai matė jau per 7 milijonus žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse. OVO – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos.

OVO pristatomasis klipas:

Šou nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai susipažįsta su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis. OVO trupėje dirba 100 žmonių iš 25 valstybių, o pats šou pavadinimas portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, nes kiaušinis yra gyvybės simbolis.

Monrealyje įkurtas „Cirque du Soleil“ iš gatvės akrobatų grupės išaugo į didžiausią pasaulio cirko trupę. Kanados organizacija per beveik 40 metų gyvavimo laikotarpį tapo pramogų rinkos lyderiais. Nuo cirko įkūrimo, „Cirque du Soleil“ šou jau gyvai matė per 220 milijonų žmonių septyniasdešimtyje šalių. Cirko bilietus platina bilietai.lt