50 nuotraukų per 25 metus: Lino Adomaičio stiliaus evoliucija

2022 12 20

Vienas geriausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis šiemet mini 25-erius metus scenoje. Per tą laiką keitėsi ir evoliucionavo ne tik Lino asmenybė bei atliekama muzika, bet ir asmeninis stilius. Kviečiame į fotokelionę laiku, kurioje išvysite, kaip per ketvirtį amžiaus keitėsi atlikėjo mada ir stilius.

1997 metais karjerą su mišriu kvartetu „L+“ pradėjęs atlikėjas netrukus laimėjo prestižinį Lietuvos popmuzikos apdovanojimą „Bravo”, skirtą Metų debiutui, ir susilaukė didelės sėkmės. O po trejų metų, iširus „L+”, Linas pradėjo solinę karjerą ir išleido pirmąjį solinį albumą pasivadinęs Adomso slapyvardžiu.

Vėliau atlikėjas buvo grupių „UAB Music“, „Backpackers“ nariu, 2004 metais su Simona Jakubėnaite atstovavo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse, dainavo miuzikluose, sukūrė garso takelį dokumentiniam filmui, himną krepšinio klubui, laimėjo vietinių ir tarptautinių apdovanojimų, vedė radijo ir televizijos laidas.

L. Adomaitis per savo muzikinę karjerą yra sukūręs net 626 dainas ir išleidęs virš 25 albumų su įvairiomis grupėmis ar projektais. 2018 metais atlikėjas išleido vieną geriausių savo karjeros albumų „Vandenynai“, tapusį jo vizitine kortele, o šiemet pristatė dainą ir koncertinį turą pavadinimu „Šviesa spindės tamsoje“.

Įkvėpimo kūrybai atlikėjas semiasi iš kelionių, jausmų, gamtos, knygų ir Dievo, o dainininko asmeninį stilių formavo įvairūs gyvenimo tarpsniai. Pažvelkime į Lino stiliaus revoliuciją per 25-erius metus.