Vaidas Baumila vasarą pasitiks koncertu Panevėžyje

2022 05 10

Vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila vasarą pasitiks Panevėžyje, kur birželio 2 dieną nudžiugins savo klausytojus įspūdingu koncertu „Cido“ arenoje.

Nors V. Baumila scenoje jau daugiau, nei 17 metų, pastarieji metai jam – vieni sėkmingiausių karjeroje. Atlikėjas ne tik įsitraukė į daug naujų projektų, bet ir pristatė puikių naujų dainų, tarp kurių – milžiniško populiarumo sulaukęs vasariškas hitas „Kunigunda“.

Populiariausia Lietuvos vasaros daina tapusios „Kunigundos“ vaizdo klipas šiandien „Youtube“ platformoje yra peržiūrėtas virš 8,3 milijono kartų, o pats kūrinys M.A.M.A. apdovanojimuose pripažintas geriausia metų daina.

Sėkmė atlikėją lydi ne tik scenoje, bet ir jos ribų. Šiemet V. Baumila padėjo atsiskleisti merginų grupei „Hey Mix“, kurios kovo mėnesį triumfavo projekte „Lietuvos Balsas. Kartos“. Tiesa, iki projekto finalo nužygiavo ir kiti V. Baumilos auklėtiniai – vos septynerių Raigardo ir aštuonerių Eglės duetas.

Po milžiniškos „Kunigundos“ sėkmės, šių metų pradžioje V. Baumila savo gerbėjus nustebino nauja su lyriška daina „Tavo Veidas“, kuri „Youtube“ platformoje jau perklausyta beveik 400 tūkst. kartų. Net nėra abejonės, kad birželio 2 dieną „Cido“ arenoje susirinkę žiūrovai išgirs abi šias dainas.

Vaidas Baumila – „Kunigunda“

Vaidas Baumila – „Tavo Veidas“

„Džiaugiamės, kad vasarą Panevėžyje pasitiksime tokio puikaus atlikėjo pasirodymu. Čia, kaip ir visoje Lietuvoje, gausu ištikimų Vaido Baumilos gerbėjų, o bilietų kiekis ribotas, todėl raginu fanus nesnausti ir pasitikti vasarą su trenksmu“, – teigia Panevėžio „Cido“ arenos Tomas Inčikas.

V. Baumilos pasirodymo bilietus platina Bilietai.lt, o koncertą organizuoja gausią tarptautinių renginių patirtį turinti „Seven Live“ komanda, kuri šią vasarą taip pat kvies žiūrovus į Vilniaus miesto festivalį „Vilnius ORE“, Pasaulio lietuvių sporto žaidynes Druskininkuose bei garsiausios pasaulio cirko trupės „Cirque du Soleil“ šou.