Tūkstančius žiūrovų pritraukęs festivalis „Vilnius ORE“ jau planuoja kitus metus

2021 07 26

Nuo naujojo miesto muzikos festivalio „Vilnius ORE“ pabaigos praėjo vos 10 dienų, tačiau jau dabar skelbiama, jog puikiai pasisekęs renginys įvyks ir kitąmet. Nors 2022-ųjų metų festivalio atlikėjai nebus žinomi iki kitos vasaros, organizatoriai jau turi renginio datą – festivalis vyks liepos 10-14 dienomis.

Prieš pusantros savaitės Vilnių sudrebinusiame penkių dienų miesto festivalyje pasirodė jau legenda tapęs Lietuvos atlikėjas ir prodiuseris Linas Adomaitis, šių metų Eurovizijoje penktąją vietą užėmusi Ukrainos grupė „Go_A“, daugybės Lietuvoje hitais tapusių dainų autorė Jessica Shy, unikalusis muzikos ir mados duetas „Beissoul & Einius“ bei išskirtinio balso savininkė Evgenya Redko.

„Labai džiaugiamės, kad tokiu sudėtingu laikotarpiu sugebėjome sukurti naują ir sėkmingą muzikos festivalį, ką padaryti yra nelengva užduotis bet kokiu laiku. Negana to, festivalyje išvydome vieną pirmųjų užsienio atlikėjų pasirodymų Lietuvoje šiemet, o grupei „Go_A“ tai buvo pirmasis koncertas užsienyje po Eurovizijos, kas mums taip pat yra didelis įvertinimas“, - teigė įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

„Iš viso sulaukėme daugiau nei 5 tūkstančių žiūrovų, kas įrodo, jog žmonės yra išsiilgę kokybiškų koncertų. Žinojome, kad nenuvils ir pasirinkta vieta – ne veltui šį Botanikos sodą kažkas praminė „gamtos oaze miesto vidury“. Sulaukėme daugybės teigiamų atsiliepimų, o festivalį lydėjo pozityvas, gera nuotaika ir puiki muzika. Kitais metais „Vilnius ORE“ tikrai sugrįš ir taps kasmetiniu festivaliu“, - pridūrė T. Inčikas.

ĮSPŪDŽIAI IŠ FESTIVALIO:

 

Pirmąjį savo pasirodymą svetur po Eurovizijos surengusi elektro-folko grupė „Go_A“ liko priblokšti Vingio parke įsikūrusiame VU Botanikos sode susirinkusių fanų meile jiems ir prisipažino, kad tokio didelio palaikymo nesulaukia net gimtojoje Ukrainoje. Tuo metu trečiąją festivalio dieną pasirodžiusi Jessica Shy savo padėką visiems išreiškė socialiniuose tinkluose.

„Ačiū „Vilnius ORE“ už nuostabų vakarą ir visiems buvusiems kartu su mumis! Visiems svečiams, kurie buvo kartu ir nerealiai komandai. Džiaugiuosi dirbdama su tokiais talentingais, pasišventusiais žmonėmis“, - po praėjusios savaitės koncerto savo socialiniuose tinkluose teigė atlikėja Jessica Shy, kurios pasirodymo metu ant scenos lipo ir svečiai Justinas Jarutis, Rokas Jančiauskas, Nombeko Augustė bei Silvester Belt.

Prieš atlikėjų koncertus lankytojai galėjo mėgautis gerai šokių muzikos mylėtojams pažįstamo Igno Vaicekausko-DJ Swix ritmais, išvysti apšvietimo dizainerio Simono Eismonto sukurtas šviesų instaliacijas bei pasivaikščioti po žydinčių gėlynų kvapo pripildytą sodą. Šįmet 240-ąjį jubiliejų mininčiame VU Botanikos sode visi festivalio atlikėjai taip pat pasodino ir po rožę, taip pradėdami dar neregėtą tradiciją.

„Be galo džiaugiamės taip puikiai praėjusiu festivaliu. Botanikos sodo augalai, žaluma ir muzikos skambesys nuostabiai papildė vienas kitą, o lankytojai turėjo progą ne tik pasiklausyti savo mėgstamų atlikėjų, bet ir pasivaikščioti po sodą, pabūti tarp augalų, įsikvėpti ir išeiti dvasiškai pakylėti bei visokeriopai praturtėję“, - teigė VU Botanikos sodo Vingio skyriaus vadovė Regina Juodkaitė.

„Festivalyje buvo įvairių muzikos žanrų, tačiau tikrai nenoriu išskirti nė vieno koncerto, nes visi penki pasirodymai buvo savaip unikalūs. Noriu tik pasidžiaugti puikia festivalio publika, nepriekaištingu organizatorių darbu ir tuo, jog atlikėjai prie Botanikos sodo prisilietė ne tik savo muzika, bet ir mūsų sode sodino rožes, kas, tikimės, taps gražia festivalio tradicija ateityje“, - pridūrė R. Juodkaitė.