Kitąmet Vilniuje pasirodysiantis Jamesas Bluntas pristato naują albumą

2021 07 23

 

Nors britų žvaigždės Jameso Blunto pasaulinio turo „Once Upon A Mind“ koncertas Lietuvoje dėl pandemijos vyks metais vėliau, nei buvo planuota, atlikėjas paskelbė rudenį išleisiantis savo geriausių hitų bei naujų dainų albumą, todėl Vilniuje vyksiančio pasirodymo programa žada būti dar geresnė.

Praėjusį mėnesį Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje turėjęs vykti brito pasirodymas dėl karantino apribojimų buvo perkeltas į 2022 metų gegužės 31 dieną. Tiesa, perkeltas buvo ne tik Lietuvos sostinėje turėjęs vykti koncertas, bet ir visas britų žvaigždės koncertinis turas.

„Jamesas Bluntas Lietuvoje turi išties gausią fanų armiją, todėl visi nekantriai laukiame jo pasirodymo ir džiaugiamės naujienomis, jog atlikėjas rudenį žada išleisti naują albumą, nes tai potencialiai tik pagerins bei paįvairins kitų metų koncertą Vilniuje“, - teigė atlikėjo pasirodymą organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Prieš 17 metų debiutavęs 2004 metų hito „You‘re Beautiful“ autorius greitai tapo viena ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių ir penkiskart buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimuose. Pirmasis J. Blunto albumas „Back to Bedlam“ akimirksniu tapo platininiu, o taip pat buvo pripažintas vienu geriausiai parduodamų dešimtmečio (2000-10) albumų.

Pristatydamas naująjį albumą atlikėjas teigė: „Išleisiu geriausių savo dainų albumą. Norėjau jį pavadinti „Geriausi hitai ir dainos, kurias norėčiau, kad išgirstumėte“, tačiau gerieji žmonės iš „Atlantic Records“ kompanijos pasiūlė albumą pavadinti kaip nors sumaniau, todėl jis vadinsis „Žvaigždės po mano kojomis“. Jei kada nors norėjote, kad per visą karjerą būčiau išleidęs tik vieną albumą – tai bus būtent tas albumas“.

„Žvaigždės po mano kojomis“ – tai 30 nuostabių dainų, tarp kurių rasite ir mano gyvo garso pasirodymus iš „Glastonbury“ festivalio ir kitų vietų, o taip pat keturias naujas dainas. Na, o paminėti šiai ypatingai progai kitais metais aš surengsiu turą po visą pasaulį. Nekantriai ten jūsų lauksiu“, -  pridūrė atlikėjas.

 

Skelbiama, kad geriausių Jameso Blunto dainų rinkinys prekyboje pasirodys lapkričio 19 dieną, tačiau iš anksto užsisakyti jį galima jau dabar. Albumui paminėti 47-erių metų atlikėjas savo gimtojoje Jungtinėje Karalystėje kitų metų vasario mėnesį taip pat surengs ir koncertinį turą devyniuose miestuose.

Šiuo metu Jamesas Bluntas aktyviai koncertuoja Jungtinėje Karalystėje, kur per ateinančius du mėnesius surengs dar aštuonis pasirodymus. Iš viso per ateinančius metus britų atlikėjas jau turi suplanavęs daugiau nei 50 koncertų penkiolikoje Europos šalių.

Geriausiu XXI amžiaus britų atlikėju tituluojamas J. Bluntas paskutinį kartą Lietuvoje viešėjo 2018 metais, kuomet, „The Afterlove“ turo metu, surengė įspūdingą šou Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.