Garsiausia pasaulyje cirko trupė „Cirque du Soleil“ sugrįžta po 400 dienų pertraukos

2021 04 22

 

Dėl pasaulinės pandemijos beveik 400 dienų pasirodymų rengti negalėjusi garsiausia pasaulyje cirko trupė „Cirque du Soleil“ skelbia apie sugrįžimą į sceną. Trupė startuoja su pasirodymais JAV, Dominikos Respublikoje ir Jungtinėje Karalystėje, o Lietuvoje juos išvysime jau kitą pavasarį.

„Tai momentas, kurios mes visi ilgai laukėme. Nuo paskutinio mūsų pasirodymo praėjo beveik 400 dienų, todėl labai nekantriai laukėme sugrįžimo į sceną. Didžiuojuosi visų mūsų atlikėjų ir darbuotojų stiprybe ir atkaklumu didžiulių iššūkių akivaizdoje, kol scenos visame pasaulyje skendėjo tamsoje. Nekantriai laukiu vėl įžiebti ryškias scenos šviesas“, - teigė kompanijos prezidentas ir direktorius Danielis Lamarre.

Nuo 1984 metų savo unikaliais šou žiūrovus žavintis „Cirque du Soleil“ dėl pandemijos išgyveno itin sudėtingą laikotarpį. Praėjusią vasarą spaudoje sklido kalbos, jog kompanija balansuoja ant bankroto ribos, tačiau rudenį bet kokias kalbas nutraukė naujų įmonės savininkų atėjimas, patvirtinęs, kad „Cirque du Soleil“ tikrai niekur nedings ir ketina sėkmingai tęsti savo veiklą.

Į sceną grįžtanti „Cirque du Soleil“ trupė paminėti šiai progai išleido specialų vaizdo klipą pavadinimu „Saulė kyla“. Skelbiama, kad veiklą kompanija pradės nuo birželį ir liepą vyksiančių bei jų vizitine kortele tapusių „O“ ir „Mystère“ pasirodymų Las Vegase ir turo pasirodymų „KOOZA“ Dominikos Respublikoje lapkritį bei „LUZIA“ Jungtinėje Karalystėje, Londone, kitų metų sausį.

„Saulė kyla“ vaizdo klipas:

Primename, kad Lietuvoje „Cirque du Soleil“ turėjome išvysti dar praėjusių metų lapkritį, Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, tačiau dėl paskelbto karantino įspūdingi „Corteo“ pasirodymai buvo nukelti į 2022 metų kovo 17 – 20 dienas. Akrobatinių triukų gausa garsėjantis „Corteo“ bus jau šeštasis „Cirque du Soleil“ šou Lietuvoje. Ankstesnius cirko pasirodymus Vilniuje jau matė per 100 tūkstančių žiūrovų.

„Norime žiūrovams padėkoti už kantrybę ir palaikymą. Džiaugiamės, kad „Cirque du Soleil“ pasirodymai Lietuvoje dėl pandemijos nebuvo visiškai atšaukti ir mums pavyko susitarti dėl naujų datų. Smagu matyti  pagaliau į sceną grįžtančią trupę. Išvysime juos vėliau negu planuota, tačiau stipresnius negu bet kada anksčiau“, - teigė renginių organizavimo įmonės „SEVEN Live“ generalinis direktorius Tomas Inčikas.

„Corteo“ anonsas:

Iš kitų „Cirque du Soleil“ areninių pastatymų „Corteo“ išsiskiria unikalia scena, kuri primena cirko palapinę. Daugeliui akrobatinių triukų atlikti naudojama daug unikalios akrobatinės įrangos, kurią specialiai „Corteo“ sukūrė cirko inžinieriai. Nuotaikingo šou metu žiūrovams pristatoma net 16 skirtingų akrobatinių numerių, kuriuos jungia bendra siužetinė linija.

 

Pasirodymų Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje tvarkaraštis:

Ketvirtadienis, kovo 17 d., 2022 m. – 20 val. (galios 2020 m. lapkričio 26 d. pasirodymo bilietai)

Penktadienis, kovo 18 d., 2022 m. – 20 val. (galios 2020 m.  lapkričio 27 d. pasirodymo bilietai)

Šeštadienis, kovo 19 d., 2022 m. – 16 val. ir 20 val. (galios 2020 m. lapkričio 28 d. atitinkamai 16 val. ir 20 val. bilietai)

Sekmadienis, kovo 20 d., 2022 m. – 13 val. ir 17 val. (galios 2020 m. lapkričio 29 d. atitinkamai 13 val. ir 17 val. bilietai)

 

- - - - - -

APIE „CIRQUE DU SOLEIL“:

„Cirque du Soleil“ istorija prasidėjo 1984 metais Kanadoje, kuomet jo įkūrėjo Guy Laliberte bei 20 gatvės artistų komanda surengė pasirodymą 450-asias Kanados atradimo metines švenčiančiame Kvebeko mieste. Nuo tada „Cirque du Soleil“ pasirodymus stebėjo virš 365 milijonų žiūrovų 90-yje pasaulio šalių. 2022 metų kovo 17-20 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje „Cirque du Soleil“ pristatys savo spektaklį „CORTEO“. Bilietai čia: https://www.tiketa.lt/LT/cirque_du_soleil__corteo_22551