„Beissoul & Einius“ naujienos

2020 12 10

NAUJIENOS

Įžanga:

Esame gyvi tol, kol FB ir IG memories mums visiems niekšiškai primena apie tai, kaip jautėmės vasaros festivaliuose, koncertuose, miestuose, sodybose, svetur.
 

Dėstymas:

Po ilgų diskusijų, bei neišvengiamai artėjant pasirodymui „Beissoul & Einius - Žalgirio Arena 2021“, lygiai taip pat neišvengiamai tenka susitaikyti ir su mintimi, jog kitą kartą visi kartu ir galingai susitiksime jau metais - keliais vyresni, nei esame šiandien, ir galbūt apie dalykus žinosime kur kas daugiau, nei žinojome vakar.
 

NAUJOJI BEISSOUL & EINIUS „ELECTROFASHION SHOW“ DATA - 2022.01.08 ŽALGIRIO ARENA / KAUNAS.
Taip  2022...
Šiam „Electrofashion Show“ ruošiame ypatingas kūrybos dešimtmečio dovanas tiek sau, tiek visiems susirinkusiems. Su netikėtais svečiais bei net mus pačius nustebinsiančiais elementais. Pristatysime ne vieną, bet kelis naujus albumus, o koncerto metu „žygiuos“ net kelios avangardinės ir mados kolekcijos.

 

Pabaiga:
Nepaisant visko, kaip visada, esame „žemo starto“ pozicijoje ir pasiruošę eiti pirmyn! Jau trečius metus dirbame su neįtikėtinai puikia komanda, su geriausia, kokia tik yra tekę dirbti Lietuvoje per šį kūrybinio gyvenimo dešimtmetį - Seven live. Todėl visi tie, kurie norėtų susigrąžinti savo investicijas į bilietus bei pasitarti dėl visų alternatyvių situacijos sprendimo būdų, galite kreiptis į : info@sevenlive.lt


Su nežmonišku nekantrumu laukiame atviro ir dinamiško pasaulio sugrįžimo į MŪSŲ visų kasdienybę ir susitiksime ten, kur karaliauja fantazija, judesys ir geros emocijos!
 

VIVA AVANT-GARDE!
B&E

 

Dėl Beissoul&Einius ELEKTORFASHION SHOW  

 Informuojame, kad Beissoul&Einius ELEKTORFASHION SHOW   perkeliamas į 2022 metų sausio 8 dieną. Į perkeltus show galios jau turimi bilietai, todėl jų grąžinti ar keisti nebūtina.

Jei nauja show data jums netinka ir nusprendėte turimus bilietus grąžinti, informuokite mus apie savo sprendimą iki 2021-02-09 elektroniniu paštu info@sevenlive.lt. Per nurodytą terminą gavę jūsų pranešimą, vadovaudamiesi Lietuvos Repsublikos teisės aktais, mes suteiksime jums bilietų kainos dydžio kuponą, kurį per 12 mėnesių galėsite panaudoti apmokėjimui už bilietus į kitus mūsų organizuojamus renginius. Vietoj kupono jūs taip pat iškart galite rinktis kitą bilietą į mūsų organizuojamą renginį.

 Jeigu kuponas jums netinka,  pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti per dvi savaites po naujos renginio datos, t. y.  2022.01.08.