„Beissoul & Einius“ išleido naują albumą: „Viskas atkeliauja iš tamsos“

2020 10 28
Ekscentriškasis elektroninės muzikos, mados ir meno duetas „Beissoul & Einius“ savo gerbėjams turi džiugią naujieną - duetas išleidžia savo penktąjį muzikos albumą „Questions In The Dark’’ (liet. „Klausimai tamsoje’’).

„Šis albumas – tai kelionės į save palydovas, vis keičiantis atmosferos frontus bei trajektorijas. Atkreipiau dėmesį, kad svarbiausius ir esminius klausimus sau užduodame tamsoje, vakare važiuojant automobiliu ar naktį, eidami gatve, vakarodami namuose ar nuklydę  į tamsų gūdų mišką. Galbūt išties tokiems momentams galioja posakis „prie tamsos daugiau drąsos“, nes išreikšti, įvardinti sau tai, kas rūpi, jaudina, neramina, reikia pastangų, drąsos. Būtent tamsoje, kai kūnas prisidengia vakaro ar nakties skraiste, mūsų mintys karaliauja atmosferoje ir tuomet žvelgiame į viską iš šalies“, – taip „Questions In The Dark’’ pristato dueto „Beissoul & Einius“ siela Artūras Žabas-Beissoul.

Apie albumo pasirodymą duetas prieš mėnesį pranešė nauju vaizdo klipu „Momentum“, kuriame nusifilmavo visame pasaulyje dirbantis modelis, konkurso „Ukraine’s Next Top Model“ antrosios vietos nugalėtojas bei ryškus šiuolaikinės Ukrainos subkultūros veidas Revanas Paliukhas.

Iki šiol „Beissoul & Einius“ išleido tris pilno metro albumus: „Laikas paikas“ (2014), , #asecretcontract (2017), „White Crow“ (2019), mini albumą „Chamillion” (2015). Įdomu tai, kad keletą albumų lydėjo specialiai su Aisčiu Mickevičiumi FUMparFUM prekės ženklu kurti kvepalai.

Duetas kuria ir kostiumus: pristatytos keturios avangardinės mados kolekcijos. 

Dueto gerbėjai jau žino: Beissoul savo rankomis kuria sudėtingus įspūdingų gabaritų scenos kostiumus bei skrybėles, primenančias  keistas būtybes iš fantastinių filmų. Taip „Beissoul & Einius“  pasirodymai tampa ielos švente  tiek muzikos, tiek meno ir mados gerbėjams.

„Beissoul & Einius“ savo kūryba nesistengia pateisinti niekieno lūkesčių, ji skirta tam, kad galėtume prisiliesti prie pasaulių, kuriuos primirštame dėl pašėlusio tempo. Savo veiklą duetas įvardija kaip electrofashion – muzikos ir mados sinteze, šis terminas taikliai įvardija revoliucinį judėjimą šou pasaulyje, parodas bei įspūdingus mados avangardo šou didžiosiose šalies arenose.

Albumas „Questions In The Dark“ bus pristatytas 2021 m. sausio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kai „Beissoul & Einius“  surengs koncertą, vainikuosiantį jų kūrybos dešimtmetį.