Programišiai bando klaidinti „Beissoul & Einius“ koncerto Vilniuje žiūrovus

2020 08 11

Vakar socialiniame tinkle „Facebook“ siautėjantys pažeidėjai sukėlė nemažai sumaišties tarp kitą savaitę Vilniuje, VU botanikos sode, vyksiančio „Beissoul & Einius“ koncerto gerbėjų. Socialiniame tinkle paskelbto renginio informacija įsilaužėlių buvo savavališkai pakoreguota ir pakeistas renginio formatas – iš gyvo koncerto į internetinį („online“) pasirodymą. Koncerto „Space Garden“ organizatoriai pabrėžia, kad renginio formatas nesikeičia ir gerbėjai VU botanikos sode, Vingio skyriuje, išvys gyvą „Beissoul & Einius“ koncertą.

„Vos tik internete pasirodė klaidinga informacija iš karto sulaukėme daugybės žmonių klausimų ir nuogąstavimų. Dėkojame jiems už pastabumą ir už tai, kad iš karto informavo apie pastebėtus pasikeitimus. Noriu viešai išsklaidyti visas abejones ir klausimus: „Beissoul & Einius“ koncertas rugpjūčio 19 d. VU botanikos sode tikrai įvyks, žiūrovai išvys gyvą dueto pasirodymą. Dėl to nerimauti nereikia“, – tvirtina koncertą organizuojančios bendrovės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Oficialiame renginio puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“ vis dar nurodoma, kad „Beissoul & Einius“ koncertas „Space Garden“ Vilniuje yra internetinis renginys, tačiau koncerto organizatoriai labai prašo nekreipti dėmesio į šią klaidingą informaciją. Šiuo metu yra ieškoma būdų informaciją atitaisyti.

„Matome, kad programišiai bando koreguoti ir kitą renginio informaciją. Dedame pastangas, kad jų veiksmai būtų sustabdyti, tačiau labai prašome koncerto žiūrovų ir planuojančių įsigyti bilietus vadovautis informacija, skelbiama ant bilieto arba bilietų platintojo svetainėje www.tiketa.lt“, – atkreipia dėmesį T. Inčikas.

Vos paskelbus, dueto „Beissoul & Einius“ koncertas „Space Garden“ sostinės širdyje esančiame VU botanikos sode sulaukė didžiulio gerbėjų susidomėjimo. Į kitą savaitę vyksiantį gyvą pasirodymą liko vos 200 bilietų, kurie, neabejojame, ištirps artimiausiu metu.

Dėl vienokių ar kitokių priežasčių praleidę dueto pasirodymą Vilniuje, gerbėjai turės antrą progą. Paskelbę apie koncertą Vilniuje, į kurį per rekordiškai trumpą laiką buvo išpirkta pusė bilietų, „Beissoul & Einius“ netruko paskelbti papildomo pasirodymo pajūryje. Koncertas „Space garden“ Klaipėdoje, Šiauriniame rage (Senojoje perkėloje), vyks rugpjūčio 22 d.