„Beissoul & Einius“ pristatė naują albumą, kurį lydi specialiai sukurtas kvapas!

2019 02 19

Elektroninės muzikos ir mados duetas „Beissoul & Einius“ pristato savo trečiąjį studijinį albumą „White Crow’’ ( liet. Balta varna). Albumas jau pasiekiamas „Spotify“, „Deezer“, „Itunes“ bei kitose muzikos platformose. Fizinę albumo kopiją CD bei vinilo formatu galima įsigyti vasario 21-24 d. Vilniaus knygų mugės  metu Muzikos salėje.

„White Crow’’ albumą sudaro 10 kūrinių. Su keliais dueto gerbėjai jau spėjo susipažinti. Tai singlas „Don’t Wanna Live My Life’’, kurio animaciją kūrė belgų menininkė Cypria Donato.

„Beissoul & Einius“ – „Don’t Wanna Live My Life“:

Anksčiau išleistas vaizdo singlas „Rooftop’’, pastarojo režisierius - Justas Ramanauskas, aktoriai - Aleksas Kazanavičius ir Paulina Taujanskaitė, bei pasaulinio garso kaukių kūrėjas – Bob Basset.

„Beissoul & Einius“ – „Rooftop“:

Bei vaizdo singlas „Innocent Black Coffee“. Šis kūrinys tapo dueto trečiojo albumo įrašų pradžia.

„Beissoul & Einius“ – „Innocent Black Coffee“:

Albumas „White Crow“ atspindi dueto „Beissoul & Einius“ gyvenimo ir kūrybos filosofiją. Šių kūrėjų atveju – tai net neatskiriami dalykai.   Jau singlais apie save pranešęs albumas pavergė gerbėjų širdis, smalsu, ką dar sugalvojo duetas, gebantis taip rafinuotai derinti ekscentriškumą su geru skoniu.

„Šis albumas sukurtas atsiskyrus nuo išorinio pasaulio. Daug laiko leidome ten, kur nebūna žmonių, taip turėjome galimybę be trikdžių sudėlioti ir išgryninti mintis. Kiekvienoje dainoje užkoduoti keli raktiniai žodžiai ar sakiniai. Žmonės sako, kad mūsų nesupainiosi su jokiais kitais atlikėjais, tad šis albumas tik dar labiau įtvirtina tokią nuostatą. Tai tikrieji mes“, - sako dueto siela Artūras Žabas-Beissoul.  

Tačiau! Tai dar ne visa „White Crow“ istorija. Knygų mugėje bus galima įsigyti ir albumo „White Crow’’ riboto leidimo kvapą, kurį duetas kūrė kartu su aromatų kūrėju Aisčiu Mickevičiumi („FUMparFUM“). 

„Šio aromato idėja - kitoniškumas. Juk balta varna vadiname žmogų, išsiskiriantį iš minios. Tad tai kvapas išskirtiniams asmenims. Pagrindinės natos – odos, šampano kamščio ir jūros druskos. „Beissoul & Einius“ yra išskirtinis duetas Lietuvos muzikos ir meno padangėje visomis prasmėmis. Naujas aromatas - tai bendros mūsų kūrybos rezultatas “, - pasakojo Aistis Mickevičius.

Fizinę albumo „White Crow“ kopiją bus galima įsigyti Vilniaus Knygų mugėje, vasario 21–24 d., parodų centre „Litexpo“, Muzikos salėje. 

Oficialus albumo „White Crow“  pristatymas įvyks vasario 22 d. 15.30 val. Vilniaus Knygų mugėje, Muzikos salėje.

Trečiojo albumo „White Crow“ pristatymo turas, prasidėjęs „Beissoul & Einius“ koncertu balandžio 27 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje, tęsis Anglijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje.