​​​​​​​Staigmena L. Adomaičiui: bičiuliai pasakė, ką iš tiesų apie jį galvoja

2018 12 13

Iki dainininko Lino Adomaičio koncertinio turo „Vandenynai“ pradžios lieka mažiau nei savaitė. Laukdami didžiausių atlikėjo koncertų, visuomenėje gerai žinomi L. Adomaičio draugai ir kolegos jam įteikė ypatingą dovaną – ne tik pasidalino šilčiausiais prisiminimais, bet ir atskleidė, ką iš tiesų apie jį galvoja.

„Turbūt visiems smalsu sužinoti, ką apie juos mano kiti. Man pasisekė. Buvau maloniai nustebintas“, – prisipažįsta L. Adomaitis.

Trumpas vaizdo siužetas čia:  

Merūnas Vitulskis: „Viskas prasidėjo nuo anekdotų“

Kai Linas turėjo savo grupę „L+“, pirmiausia joje pastebėjau Ingą Jankauskaitę (juokiasi). Nepaisant to, savo grupėje jis buvo numeris 1, vėliau Lietuvoje jis buvo numeris 1 ir aš vis dar galvoju, kad jis yra numeris 1. Su Linu susipažinome užkulisiuose ir viskas prasidėjo nuo anekdotų. Pastebėjau, kad mano tikrieji draugai yra tie, kurie draugystę su manimi pradeda nuo anekdotų (šypsosi). Man vienas „fainiausių“ jo gabalų yra „Lauko vidury“. Ten labai daug metaforų. Jis, apskritai, kūriniuose nemėgsta tiesmukų tekstų ir tai yra labai „faina“.

Ramūnas Zilnys: „Linas yra labai linksmas žmogus“

Nujaučiu, kad mačiau pirmą „L+“ koncertinį pasirodymą. Tai buvo vienos TV laidos filmavimas, kur koncertavo daug grupių. Atsimenu, į sceną išėjo „L+“. Visi buvo gana stipriai apstulbę. Jų atliekama muzika stipriai skyrėsi nuo to, kas tą vakarą ten buvo atliekama. Pamenu, iš karto atkreipiau dėmesį. Tą vakarą pasišnekučiavome su Linu ir užsimezgė mūsų labai gražus ryšys. Be to, kad jis yra labai muzikalus, išmano tai, ką daro, turi gražų balsą, moka prodiusuoti kūrinius ir turi daugybę kitų talentų, jis turi vieną, mano nuomone, atlikėjui labai svarbų bruožą – jis labai gerbia publiką. Koncertuose, kai jis bendrauja, visada jauti, kad į koncertą jis nežiūri kaip į kažkokį dalyką, kuris turi įvykti savaime, Linas kiekvieną kartą į sceną eina labai susitelkęs. Visgi žmonės, kurie Lino nepažįsta, mato jį labai susikaupusį, nors Linas yra labai linksmas žmogus. Tik gal ne visada tai parodo. Jei turėtumėte galimybę su Linu praleisti vakarą ir išgerti arbatos, jūs labai daug juoktumėtės, nes su juo yra labai linksma.

Rytis Zemkauskas: „Plonas, ilgas žmogeliukas, kuris daug šokinėja“

Man kartais keista, kad jis sukūrė šeimą, nes, atrodo, kad jis daugiau nieko nemato ir negirdi. Kai pas jį ateinu, jis klaba apie muziką. Jis daugiau apie nieką nekalba. Jam rūpi muzika, garsai, instrumentai. Jam patinka kelionės, tačiau ir ten jis randa muziką. Su juo dirbti, reiškia dirbti su kūrėju, tai yra lauk netikėtumų. Jo talentas yra eiti į sceną, būti scenoje ir džiuginti klausytojus. Jis myli publiką. Plonas ilgas žmogeliukas, kuris daug šokinėja (juokiasi).

Ričardas Doveika:Šiandien yra triumfuojančio Lino gyvenimo etapas“

Džiaugiuosi, kad su Linu esame beveik bendraamžiai, tos pačios kartos, tos pačios epochos žmonės. Linas brandino muzikos kelią. Manau, kad kiekvienas dainininkas „išsprogsta“ tada, kada troškimas savo vidumi pasidalinti su kitu tampa didesnis už bet kokią nedrąsą ar baimę. Lino dainų klausiausi nuo jo kūrybinės veiklos pradžios. Mane palietė jo kitoniškumas, savotiškas, subtilus buvimas savimi ir dabar galiu drąsiai sakyti, kad į Lino gyvenimą kūrėjas įdėjo labai įdomią sėklą: tikėjimo, savęs dovanojimo, pasitikėjimo, ištvermės ir dieviško kantrumo. Šiandien yra nugalėjusio, triumfuojančio Lino gyvenimo etapas.

Iveta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas: „Kai dukrai įjungiu Lino dainas, ji nurimsta“

 Visai neseniai, kai laukiausi, susidariau dainų, kurių klausysiu gimdymo metu, sąrašą. Gimdydama klausiausi Lino, klausiausi Justino Timberlake‘o. Dabar, kai dukrai įjungiu Lino dainas, ji iš karto nurimsta. Jis pozityvus žmogus. Kai jį pamatau, man natūraliai kyla šypsena – pas jį tokia energija... Būna žmonių, su kuriais, atrodo, praeitame gyvenime kažką nuveikei ir susitarei susitikti šiame. Čia yra tas atvejis.

Rimvydas Makalius: „Išgirdęs Liną, aš jį tikrai atpažinsiu“

Su mama gyvenome viename kambaryje, ji tuo metu klausėsi „L+“, tad ir aš jų dainas mokėjau beveik atmintinai (šypsosi). Dabar, klausydamas jo muzikos, aš atsipalaiduoju, jo balsas man yra savas. Išgirdęs Liną, aš jį tikrai atpažinsiu net ir nežinodamas naujos dainos. Realiai su Linu susipažinome prieš 8–9 metus, kai kartu važinėjome po jaunimo verslumo skatinimo renginius ir kiekvienas pasakojome savo istoriją. Man tai buvo pirmas susidūrimas su žinomu žmogumi. Buvo labai keista matyti, koks jis su visais draugiškas, kiek gali pasakoti apie save, savo patirtį ir padarytas klaidas.

Livija Gradauskienė: „Jis man labai dailus!“

Ačiū Dievui, dabar atsiranda vis daugiau žmonių, kurie į šou biznį žiūri rimtai, tačiau Linas toks buvo visada. Jis yra smuikininkas, žmogus su absoliučia klausa, žmogus, kuris puikiai valdo balsą. Man labai patinka jo įvaizdis. Kai atsistoja su kostiumu... Jis man labai dailus! Be to, Linas man kartą yra davęs pačiupinėti jo ūsus ir tai man buvo didelis įspūdis (juokiasi). Linkiu jam puoselėti ūsus, auginti savo nuostabią Saulytę ir gal priaugti kokį kilogramą.

Indrė Stonkuvienė: „Mano vaikai gimsta, kai Linas išleidžia naują albumą“

Kai laukiausi Cecilijos, Linas išleido albumą, kurio hitas buvo „Elektroniniai skilandžiai“. Tai buvo mano „nėštukinė“ tema – valgydavau dešrą ir dainuodavau „Elektroniniai skilandžiai...“. Kai laukiausi Prano, Linas išleido dar vieną albumą. Vėl jo klausėmės. Mano vaikai gimsta, kai Linas išleidžia naują albumą (juokiasi). Labai nemėgstu žodžių žvaigždė ir tobulas, bet, man atrodo, Linas yra žvaigždė. Tiesą sakant, jam tinka abu šie žodžiai.

Pirmasis turo „Vandenynai“ koncertas įvyks gruodžio 19 d. Panevėžio „Cido“ arenoje, gruodžio 20 d. atlikėjas koncertuos Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 21 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje, gruodžio 22 d. turą vainikuos koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje.