Lietuviai nepasotinami: skelbiami papildomi „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ pasirodymai

2018 12 05

Nors iki „Cirque du Soleil“ trupės vizito Vilniuje, kur bus rodomas vienas naujausių prestižinio Kanados cirko kūrinių „Toruk – the First Flight“, lieka dar kiek daugiau nei pusmetis, bilietai į jau paskelbtus 4 pasirodymus sparčiai tirpsta. Dėl itin didelio susidomėjimo, organizatoriai skelbia dar du papildomus šou šeštadienį ir sekmadienį. Vilniaus „Siemens“ arenoje kitų metų gegužės 23–26 d. „Toruk – the First Flight“ iš viso bus parodytas 6 kartus.

„Kiekvieną kartą, kuomet į Lietuvą su vis kitu šou atvažiuoja „Cirque du Soleil“, tenka skelbti papildomų pasirodymų. Nors mūsų šalies publika išlepinta renginių gausos ir kruopščiai atsirenka, kur eiti, sužinoję, kad į Lietuvą atvyksta „Cirque du Soleil“ net ir patys išrankiausi šį renginį įtraukia į privalomų aplankyti renginių sąrašą. Šio cirko gerbėjų ratas Lietuvoje sparčiai auga, o bent kartą „Cirque du Soleil“ šou pamatęs žmogus pajunta nepasotinamą alkį pamatyti dar ir dar vieną. „Toruk – the First Flight“ – visiškai kitoks „Cirque du Soleil“ kūrinys, ypatingas unikaliais vizualiniais efektais, išraiškinga istorija ir gerai pažįstamais „Įsikūnijimo“ herojais“, – sako „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.  

Renginio organizatoriai pastebi, jog aktyviausiai bilietus perka sostinės gyventojai, tačiau šou domisi ir kitų miestų kokybiškų renginių mėgėjai, taip pat svečiai iš Baltarusijos. Be to, sparčiausiai mažėja brangiausių bilietų.

„Žmonės nori sėdėti arčiausiai scenos ir mėgautis kiekviena šou artistų dovanojama akimirka, sunkiai žodžiais nusakomu grožiu, kurį jie pamatys „Toruk – the First Flight“ scenoje. Tačiau garantuoju, kad iš bet kurios arenos vietos veiksmas scenoje bus matomas puikiai. Taip pat esu tikras, kad bilietas į „Cirque du Soleil“ šou šiemet bus ir trokštamiausių kalėdinių dovanų sąraše. Jau dabar tuo domisi ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys“, – atvirauja T. Inčikas.

Jameso Camerono kino filmo „Įsikūnijimas“ įkvėptas „Toruk – The First Flight“ nukelia žiūrovus į egzotišką Pandoros planetos pasaulį ir pasitelkiant vaizduotę, atradimų džiaugsmą ir neribotas žmogaus galimybes panardina į neįtikėtino pasakojimo odisėją.  

„Toruk – The First Flight“ – tai odė Pandoros čiabuvių genties – navių – ryšiui su gamta ir jų tikėjimui, kad viskas, kas gyva, tarpusavyje susiję. Tačiau šou pasakoja kiek kitokią istoriją nei matėme Jameso Camerono filme: nukelia į gerokai ankstesnius laikus – tūkstančius metų prieš pasirodant kino filmui „Įsikūnijimas“ ir gerokai anksčiau nei į Pandorą įžengė bet koks žmogus.

„Toruk – the First Flight“ bus jau penktasis „Cirque du Soleil“ šou, kurį savo šalyje galės išvysti Lietuvos žiūrovai. Skaičiuojama, kad iki šiol Vilniaus „Siemens“ arenoje parodytus „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“ ir „Varekai“ jau pamatė apie 80 tūkst. žiūrovų.

„TORUK – The First Flight“ Vilniaus „Siemens“ arenoje bus rodomas gegužės 23–26 d. Bilietus platina „Tiketa“.