Helovinui artėjant: „Cirque du Soleil“ artisto makiažo pamoka

2018 10 26

Ne tik ypatingais gebėjimais ir sudėtingais akrobatiniais numeriais, bet ir įmantriais kostiumais bei makiažu garsėjantys pasaulinio šou kūrėjo „Cirque du Soleil“ artistai – neišsenkantis idėjų šaltinis, kai prireikia pasiruošti Helovino vakarėliui ar karnavalui.

Šiemet per Heloviną „Cirque du Soleil“ kviečia tapti iš Jameso Camero kino juostos „Įsikūnijimas“ puikiai pažįstamais egzotiškos Pandoros planetos gyventojais naviais. Vienas iš pagal garsiąją kino juostą pastatyto „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – The First Flight“ artistų parodė, kaip paprastai, žingsnis po žingsnio, pačiam pasidaryti mėlynąjį makiažą ir tapti naviu.

„Cirque du Soleil“ artisto pamoka čia:

Įgūdžiai, įgyti ruošiantis šių metų Helovinui, gali labai praversti jau kitų metų pavasarį, kuomet Vilniuje viešės vienas naujausių ir spalvingiausių „Cirque du Soleil“ sukurtų šou „Toruk – The First Flight“. Nors šį šou įkvėpė J. Camerono filmas „Įsikūnijimas“, „Toruk – The First Flight“ pasakoja kiek kitokią istoriją. Žiūrovai nukeliami į gerokai ankstesnius laikus – tūkstančius metų prieš pasirodant kino filmui „Įsikūnijimas“ ir gerokai anksčiau nei į Pandorą žengė bet koks žmogus.

„Toruk – The First Flight“ Vilniaus „Siemens“ arenoje bus rodomas gegužės 23–26 d. Bilietus platina „Tiketa“.

„Cirque du Soleil“ Lietuvoje viešėjo jau keturis kartus ir žiūrovams „Siemens“ arenoje parodė „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“ ir „Varekai“.