Jamesas Bluntas nustebino nauju skambesiu: kartu su Lost Frequencies įrašė singlą „Melody“

2018 05 02

Gegužės 18 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantis Jamesas Bluntas toliau džiugina muzikiniais siurprizais. Britas pristatė naujausią savo singlą „Melody“, kurį įrašė kartu su žinomu Belgijos didžėjumi Lost Frequencies.

Lost Frequencies ft. James Blunt „Melody“:

Naujasis kūrėjų darbas „Melody“ gimė iš kito kūrinio – „Hey, Melody“, kurį J. Bluntas studijoje rašė kartu su Edo Sheerano hito „Shape Of You“ bendraautoriumi Steve Macu ir „Maroon 5“ hito „Moves Like Jagger“ bendraautoriumi Ammaru Maliku.

„Pastarasis kūrinys savo formatu nelabai tiko mano naujausiam albumui „The Afterlove“, bet daina man labai patiko. Todėl, kai su manimi susisiekė Lost Frequencies ir paklausė, ar galėtume kartu padirbėti, buvau sujaudintas. Aš jau buvau didelis jo gerbėjas, o ir norėjau, kad daina išvystų dienos šviesą. Lost Frequencies į kūrinį įnešė savo magijos ir išėjo puikus vasaros hitas“, – sako J. Bluntas.

Lost Frequencies iš pradžių J. Bluntui siūlė sukurti remiksą, tačiau galiausiai buvo priimtas kitoks sprendimas. „Visuomet buvau J. Blunto fanas. Kai pasiūliau jam iš vieno jo kūrinių padaryti remiksą, pradėjome kalbėtis ir nusprendėme, kad būtų šaunu kartu sukurti visiškai naują kūrinį, o ne tik padaryti jau išleistos dainos remiksą. Tuomet Jamesas man atsiuntė dainos „Melody“ demo versiją. Iš karto pradėjau prie jos dirbti“, – pasakoja Lost Frequencies.

Lost Frequencies atskleidė, kad sukūrė daug skirtingų „Melody“ versijų, kol surado tą, kuri tiko ir patiko visai komandai. „Visgi, kūrinys buvo paruoštas beprotiškai greitai, ypač turint galvoje faktą, kad mes abu esame išvykę į koncertinį turą ir dalyvaujame galybėje kitų projektų. Labai džiaugiuosi, kad radome tokią dainos versiją, kurioje idealiai dera mūsų abiejų pasauliai“, – džiaugiasi belgas. 

Pastaruoju metu J. Bluntas daug kūrinių įrašo kartu su kitais žinomais kūrėjais. Dar įrašinėdamas albumą „The Afterlove“, atlikėjas pasitelkė būrį garsiausių atlikėjų: grupės „OneRepublic“ vokalistą Ryaną Tedderį, Edą Sheeraną, Amy Wadge, grupės „Snow Patrol“ narį Johnny McDaidą ir kompozitorių Stephaną Moccio.

Naujausius J. Blunto kūrinius, taip pat ir anksčiau išleistus jo hitus „Wisemen“, „Goodbye My Lover“, „Postcards“, „You‘re Beautiful“, „Bonifire Heart“ ir kt., bus galima išgirsti jau gegužės 18 d. vieninteliame atlikėjo koncerte Lietuvoje, sostinės „Siemens“ arenoje. Vakaras su gražiausiomis baladžių meistro J. Blunto melodijomis nudžiugins ne tik įsimylėjusias poreles, dėl brito galvą pametusias merginas, bet ir visuomet jaunas mamas.