Pasaulio ledo ritulio čempionato aikštelės paruošimo darbams diriguoja K. Šliužas

2018 04 21

„Seven Live“ renginių projektų vadovui Kastyčiui Šliužui patikėta svarbi užduotis – pasirūpinti Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančio Pasaulio ledo ritulio čempionato aikštele. K. Šliužas rūpinasi linijų ant ledo nudažymu, vartų, bortų ir kitos aikštelėje esančios įrangos montavimu.

„Tai pirmas kartas, kuomet ledo aikštelę ledo ritulio rungtynėms tenka ruošti „Žalgirio“ arenoje, tačiau kol kas viskas klojasi sklandžiai. Darbai baigti laiku. Nekantriai laukiame rungtynių“, – sako K. Šliužas ir atskleidžia, kad bene didžiausias iššūkis dar priešakyje.

Dėl „Eurolygos“ rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiacos“ krepšinio klubų, kurios įsiterpia į ledo ritulio čempionatą, ledo aikštelę vos per naktį teks paversti krepšinio aikštele. Po krepšinio rungtynių aikštelė vėl operatyviai bus perdaroma į ledo areną.

„Įvairios staigios transformacijos – nėra naujiena. Nemažai jų operatyviai yra tekę įgyvendinti ir sostinės „Siemens“ arenoje. Skaičiavimai rodo, kad viską spėsime laiku, darbus jau taip pat esame pasiskirstę ir susidėlioję pagal griežtą grafiką, tad ir šis etapas turėtų vykti sklandžiai“, – ramina K. Šliužas.

„Seven Live“ renginių projektų vadovui atsakinga užduotis paruošti aikštelę aukščiausio lygio ledo ritulio varžyboms buvo patikėta dėl jo jau sukauptos analogiško darbo patirties. „Seven Live“ ledo aikštelių paruošimu sėkmingai rūpinosi per 2009 m. ir 2014 m. Pasaulio ledo ritulio čempionato etapus, vykusius Vilniaus „Siemens“ arenoje.