Jamesas Bluntas išsirinko, kas apšildys jo koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje

2018 04 19

Jau gegužės 18 d. Jamesas Bluntas koncertuos sostinės „Siemens“ arenoje, kur pristatys naujausią savo albumą „The Afterlove“. Artėjant pasaulinio turo koncertui Vilniuje, britų žvaigždė koncerto organizatorių paprašė pasiūlyti keletą atlikėjų, kurie galėtų apšildyti jo pasirodymą Lietuvoje. Iš keleto variantų J. Bluntas pasirinko solinę karjerą pradėjusį „Freaks On Floor“ vokalistą Justiną Jarutį.

J. Jarutis „Tell Me Your Story“: 

„Šią galimybę vertinu labai palankiai. Nors daugeliui visuomet atrodo, kad pasirodyti prieš pagrindinę vakaro žvaigždę yra paprasta, žinau, kad tai labai didelė atsakomybė, o kartu ir proga didelei auditorijai parodyti tai, ką turi geriausio. Tad džiaugiuosi, kad J. Bluntas ir jo komanda pasirinko būtent mane“, – sako J. Jarutis.

Nors J. Jaručio pasirodymui bus skirtas vos pusvalandis, atlikėjas tikisi spėti sugroti visus geriausiai žinomus savo kūrinius, tokius kaip „Stay With Me“, „Angel“, „Tell Me Your Story“ ir kt. „Nenoriu, kad žmonėms tai būtų dar vienas nelabai įdomus apšildančio atlikėjo koncertas. Pažadu, kad darysiu viską, jog būtų tikrai smagus koncertas, kuris gerai nuteiks J. Blunto pasirodymui“, – žada J. Jarutis.

J. Jarutis feat. Monique „Stay with me“: 

„Freaks On Floor“ vokalistas prisipažįsta iki šiol nebuvęs J. Blunto koncerte, tad gegužės 18-osios vakaras bus kupinas pirmų kartų: net tik sudalyvaus brito koncerte, bet ir pirmą kartą savo karjeroje apšildys aukščiausio kalibro muzikos žvaigždę.

„J. Blunto repertuaras man gana gerai pažįstamas. Reikėtų būti kurčiam, kad negirdėtum radijo stočių eteryje nuolat skambančių vis kitų jo hitų. Be to, ne kartą jo koncertų įrašų teko žiūrėti internete. Man patinka įvairiapusiški atlikėjai. Tuo jis mane labiausiai ir žavi“, – atskleidžia J. Jarutis. 

Norintys gegužės 18-osios vakarą praleisti kartu su švelnias ir jaudinančias melodijas kuriančiais J. Bluntu ir J. Jaručiu, turėtų paskubėti įsigyti bilietus. Organizatoriai skelbia, kad jau parduota apie 70 proc. visų pardavimui skirtų bilietų. Bilietus platina „Tiketa“.