„G&G Sindikatas“ atskleidė naujų detalių apie rytoj prasidėsiantį koncertų turą

2018 03 15

Penktadienį, kovo 16 d., šalies hiphopo kumštis „G&G Sindikatas“ Kauno „Žalgirio“ arenoje pradės koncertų turą „Uždegti šviesą“. Nors nemažą dalį koncerto detalių grupė iki šiol akylai slepia net nuo koncertų organizatorių, keletą paslapčių visgi sutiko atskleisti. „Tai bus siurprizų kupinas vakaras“, – apie koncertus Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Siemens“ arenose sako „G&G Sindikatas“.

Smagų interviu su „G&G Sindikato“ nariais apie laukiančius koncertus „Uždegti šviesą“ ir tai, kaip jiems turėtų nusiteikti gerbėjai, galima rasti čia: 

Gerbėjus stebinti grupė pradės nuo scenografijos. Šiam koncertų turui „G&G Sindikato“ vyrai pasirinko neįprastą sceną – jis bus sudaryta iš kelių dalių ir primins vieną svarbiausių Lietuvos valstybingumo simbolių – Gediminaičių stulpus. „Praeito koncerto simbolis buvo baimė, šių yra šviesa. Kumštis yra mūsų grupės ir visų koncertų simbolis, o šiemet pasirinkta kitokia scenos forma yra viena visumos detalė“, – paaiškina grupės nariai ir čia pat priduria, kad šiemet arenose stovės kelios scenos, nes ant vienos grupė tiesiog nebeįsitenka.

Nustebinti „G&G Sindikatas“ žada ir savo atliekama muzika. Kiek anksčiau grupė atskleidė, kad į koncertinę programą įtraukė net 8 kūrinius iš naujausio savo albumo „99“, tačiau jie šypsodamiesi sako, kad groti ketina ilgai... „Kiekviename koncerte stengiamės vis kitaip pateikti senesnes dainas. „Uždegti šviesą“ koncertai – ne išimtis. Keletui gerai žinomų kūrinių paruošėme visiškai naujas aranžuotes, kurios jiems suteiks naujų spalvų ir kampų. Taip pat atliksime vieną dainą, kurios niekada niekur nesame anksčiau groję“, – intriguoja hiphopo vėliavnešiai.

Šiųmečiuose koncertuose arenose grupei talkins nemažai naujų muzikantų. „Mūsų pačių sudėtis, be abejo, ta pati. Taip pat liko keletas pernai su mumis „Siemens“ arenoje pasirodžiusių muzikantų, tačiau nemaža dalis jų pasikeitė. Visiškai pakeitėme pučiamųjų sekciją“, – atvirauja grupė.

„G&G Sindikatas“ patikina, kad šiemet gerbėjai išvys visiškai kitokį koncertą, nei matė pernai. „Mums neįdomu viską daryti įprastai, tai viena priežasčių, kodėl ir mūsų pasiruošimas koncertams nebūna lengvas. Šiemet paruošėme nemažai ir reikšmingų, ir smulkių detalių, kurių neturėjome niekada anksčiau. Pavyzdžiui, šiemet scenoje turėsime vaizdo ekranus, kurie, lyginant su pernai metais, užims daugiau nei dvigubai didesnį plotą. Nuo koncerto neatsiejamas apšvietimas, garsas, tačiau ne jie yra mūsų koncerto esmė – mums svarbiausia ore tvyranti „uždeganti“ nuotaika ir energija, kurią sukuriame kartu su gerbėjais“, – šlifuodami paskutines koncerto detales tvirtina vyrai.

Kad „G&G Sindikato“ koncertuose didžiausiose šalies arenose bus karšta, byloja ir bilietų į koncertus pardavimai. Į rytoj, penktadienį, vyksiantį grupės koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje jau parduodami paskutiniai bilietai sėdimose vietose, sparčiai tirpsta ir bilietai į koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje, kuris vyks kovo 24 d.