Martyno Levickio turas įsibėgėja: laukiama anšlago Klaipėdoje

2017 12 28

Magišką akordeonisto Martyno Levickio pasirodymą „365“ jau matė ir girdėjo daugiau nei 10 tūkst. klausytojų Kaune ir Panevėžyje. Šįvakar atlikėjas pasirodys Klaipėdoje, kur šviesiausios visų laikų klasikos paklausyti susirinks pilna „Švyturio“ arena. Koncerto organizatoriai skelbia, kad į koncertą uostamiestyje liko vos keliasdešimt bilietų ir tikisi, kad iki vakaro neliks nei vieno. Bilietai sparčiai tirpsta ir į M. Levickio koncertus Vilniaus „Siemens“ ir Šiaulių arenose.

Pats M. Levickis sako kiekviename turo koncerte įdedantis vis daugiau darbo ir energijos bei džiaugiasi, kad jo atliekama klasika suburia ir sudomina arenas klausytojų. Pastarieji po koncerto išeina apimti įvairiausių jausmų – nuo plačios šypsenos ar rimties, iki akyse žybsinčių jaudulio ašarų. Iš kėdžių atlikėjo meistriškumas pakelia arenose gausiai susirinkusius tiek vyresniosios kartos atstovus, tiek jaunuolius, kurie dar tik atranda klasikos magiją ir susipažįsta su žymiausias kompozitoriais. Dieviška kelionė nuo romantiškosios Venecijos iki karščiu alsuojančios Argentinos tam puikiai tinka.

Pirmieji „365“ koncertai įrodė, kad M. Levickio atliekama muzika priverčia po kūną lakstyti šiurpuliukus. Pirmieji užplūsta vos scenoje pasirodžius baltos spalvos kostiumais pasidabinusiems artistams. M. Levickio pasirinkta balta spalva koncertui suteikia ne tik magijos, bet ir neišmatuojamos didybės. Kartu – tai baltas lapas, ant kurio kiekvienas ne tik koncerto vakarą, bet ir dar ilgai po jo gali dėlioti gražiausius jausmus, rašyti naują šviesią savo istoriją.

Unikalių pojūčių žiūrovams suteikia ir artistams nemenku iššūkiu tapusi specialiai šiam turui sukurta apvali scena, įkurdinta arenos viduryje. Visas koncertas vyksta 365 laipsnių kampu, o atlikėjai nuolat juda scenoje.

Geriausias šalies ir vienas geriausių pasaulio akordeonistų į šiųmetį koncertinį turą leidosi su paties suburtu Vilniaus miesto ansambliu „Mikroorkéstra“, kuris M. Levickiui atliekamai muzikai suteikė naujų spalvų. Paskutiniai turo koncertai vyks Klaipėdoje, Vilniuje ir Šiauliuose. Šįvakar, gruodžio 28 d., M. Levickis pasirodys „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje; gruodžio 29 d. – „Siemens“ arenoje, Vilniuje; turą baigs gruodžio 30 d. Šiaulių arenoje.

Martyno Levickio koncertas „365“, kuriame diriguoja ir vaikai: