Derybos sėkmingos: skelbiamas papildomas „Cirque du Soleil“ spektaklio „Varekai“ seansas

2017 05 12

Derybos dėl papildomo „Cirque du Soleil“ spektaklio „Varekai“ seanso Lietuvoje buvo sėkmingos – patvirtinta, kad elitinis pasaulio šou birželio 9 d., penktadienį, surengs dar vieną pasirodymą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Papildomo seanso prireikė po to, kai praėjusią savaitę buvo išparduotas jau antrasis „Varekai“ pasirodymas.

Birželio 8 – 11 dienomis įvyks iš viso septyni spektaklio „Varekai“ seansai. Renginio organizatoriai džiaugiasi, jog visi pasirodymai artėja prie išpardavimo ir neabejoja, kad tai bus populiariausias iki šiol „Cirque du Soleil“ vizitas Lietuvoje.

Tomas Inčikas, renginio organizatoriaus „Seven Live“ vadovas, neslėpė laukiantis spektaklio pristatymo Vilniuje ir pabrėžė jo aktualumą.

„Meilės ir vilties kupina „Varekai“ istorija yra itin aktuali šiais laikais. Ji skatina griežtus ir skeptiškus žmones patikėti stebuklais, sunkiose situacijose įveikti neviltį ir nebijoti prašyti pagalbos, kai ji išties reikalinga“, – pasakojo jis.

Vienu geriausių „Cirque du Soleil“ pasirodymu vadinamas spektaklis pasakoja alternatyvią graikų mito apie Ikarą istoriją: pagrindinis spektaklio veikėjas krisdamas ne žūsta jūroje, o atsiduria fantastiniame pasaulyje, kuriame leidžiasi į keistą nuotykį, kupiną juokingų nutikimų. Visų „Cirque du Soleil“ spektaklių išskirtinumas – jauki aplinka, kurioje kiekvienas žiūrovas gali iš arti stebėti artistų judesius ir triukus, įžiūrėti kostiumų ir scenografijos detales.

Ribas tarp realybės ir fantazijos ištrinantis spektaklis „Varekai“ visai neseniai atšventė savo 1000-ąjį pasirodymą arenose ir 5000-ąjį pasirodymą apskritai. „Cirque du Soleil“ artistai su arenoms pritaikytu „Varekai“ pastatymu po pasaulį keliauja jau ketvirtus metus ir pavergė milijonus Europos, Rusijos ir Šiaurės Amerikos žiūrovų širdžių.

Pirmoji „Varekai“ premjera įvyko 2002 m. Monrealyje (Kanada). Nuo to laiko šou aplankė daugiau nei 130 miestų 23-ose šalyse. „Varekai“ spektaklį kuria tarptautinė 50-ies atlikėjų ir muzikantų komanda iš 19-os pasaulio šalių.