Prieš „Kings of Leon“ koncertą vilnietis papuošė kūną jiems skirta tatuiruote

2017 04 27

Norėdami parodyti atsidavimą mylimai grupei fanai ryžtasi ekstravagantiškiausiems poelgiams. Kartais – tokiems, kurių pasekmes panaikinti itin sunku. Bet kam naikinti? Papuošti savo kūną mylimos grupės „Kings of Leon“ piešiniu ryžosi vilnietis Sergejus Pavlovas. Dar nežinodamas apie būsimą amerikiečių rokerių koncertą Vilniuje, jis pasidarė tatuiruotę su „Kings of Leon“ dainos žodžiais ir simboliais.

„Kodėl „Kings of Leon“? Nes limpa, – pasakoja Sergejus. – Ši tatuiruotė yra lyg mūsų aštuonerių metų draugystės įamžinimas. Ją nusprendžiau pasidaryti po paskutinio, septintojo albumo „WALLS“ išleidimo.“

Piešinys ant dešinės rankos yra bendras jo ir tatuiruočių meistrės Monikos Boo kūrybos rezultatas, tad jis – vienintelis ir unikalus. Sergejus į piešinį įkomponavo žodžius iš paslėptos, t.y. ant albumo viršelio neužrašytos, pirmojo studijinio albumo dainos „Talihina Sky“.

„Eilutė „Life goes by on a Talihina Sky“ skatina nesėdėti vietoje, primena, jog daug puikių dalykų gali įvykti išlipus iš komforto zonos, verčia svajoti ir tų svajonių siekti, – pasakoja „Kings of Leon“ gerbėjas. – Ši daina man asocijuojasi su vasara ir nuteikia pozityviai, tad labai mėgstu klausyti jos šaltuoju metų laiku.“

Paklaustas, kodėl tatuiruotės kompozicijoje pasirinko būtent būgnus, Sergejus sako, jog būgnai su „KOL“ raidėms yra neatsiejamas jų koncertų atributas, be to, būgnais kažkada groti yra mokęsis ir jis pats.

Sergejus pirmą kartą „Kings of Leon“ išgirdo dar 2009-aisiais, kai apsilankė didžiausiame Lenkijos festivalyje „Heineken Open‘er“. Tada grupė buvo išleidusi ketvirtąjį albumą „Only by the Night“ ir mėgavosi pirmaisiais pasaulinės šlovės spinduliais. Muzikos mylėtojas pasakoja, kad po šio festivalio „Kings of Leon“ taip ir liko viena iš mėgstamiausių jo grupių, o kiekvienas naujai išleistas albumas turėdavo kūrinių, iškart tapdavusių jam artimais.

Birželio 27 dieną Vilniuje įvyksiantis „Kings of Leon“ koncertas bus jau ketvirtasis Sergejaus matytas gyvas grupės pasirodymas.

„Per gyvus pasirodymus gali pažinti atlikėją ir suprasti, ko jis iš tiesų yra vertas, – įsitikinęs jis. – Turiu pripažinti, jog įsimintiniausi buvo ne festivaliniai jų pasirodymai, o 2014 metais Rygoje įvykęs solinis koncertas. Būtent dėl to į koncertą „Siemens“ arenoje dedu daug vilčių ir nekantriai jo laukiu“.