M. Levickis po koncerto „pasipuošė“ kraujosruvomis

2016 12 22

Žiūrovai dažniausiai mato tik paradinę koncertų pusę ir net žiniasklaidos reportažai iš užkulisių ar repeticijų nenušviečia visų muzikanto profesijos subtilybių. Akordeonistas M. Levickis į feisbuką įkėlė drąsią nuotrauką, atskleidžiančią, kokias fizines pasekmes turi noras siekti tobulumo ir atsidavimas publikai.

Grįždamas iš savaitgalį vykusio „Classic Live Show“ pasirodymo Klaipėdoje, atlikėjas pasidalino nuotrauka, kurią jis padarė po 8 valandas trukusios repeticijos. Joje ryškiai raudona kraujosruva ant kairiojo peties, palikta akordeono diržo. Nualintas petys M. Levickiui nesutrukdė – jis nepaleido iš rankų savo akordeono ir dar atlaikė pusantros valandos trukmės koncertą.

„Nieko baisaus, iki vestuvių užgis, – pasirodžiusios kraujosruvos nesureikšmino M. Levickis. – Akordeonas sveria 18 kilogramų, todėl po intensyvių repeticijų ant pečių pasirodančios žymės tapo nuolatinėmis mano palydovėmis. Taip atsitinka dažnai, kai labai atsakingai ruošiuosi pasirodymui. Kitaip tiesiog nemoku.“

Atlikėjo atvirumas nepaliko abejingų gerbėjų. Kartu su užuojautomis, patarimais, kokius medikamentus naudoti, bei padėkomis už koncertą M. Levickio paskyra mirgėjo ir tokiais taikliai šią situaciją apibūdinančiais posakiais kaip „Menas reikalauja aukų“.

Viena atlikėjo gerbėja, praėjus dienai po koncerto, rašė: „Kaip tik būdama tame koncerte ir pagalvojau: kaip atlaiko Martyno pečiai tokį krūvį – tiek fizinį, tiek emocinį? O koncertas buvo daugiau nei nuostabus, ačiū visai kūrybinei grupei! Dar ir šiandien esame užburti“.

Susirūpinusius dėl jo sveikatos atlikėjas ramina, kad žino būdų, kaip numalšinti skausmą. Tą jis daro karštu dušu arba vonia, specialiais kremais, o labiausiai padeda masažas.

M. Levickio „Classic Live Show“ pasirodymus dar bus galima pamatyti Kauno „Žalgirio“ arenoje gruodžio 21 d. ir Vilniaus „Siemens“ arenoje gruodžio 29 d.

Vaizdo klipas – „Classic Live Show“ Klaipėdoje: