„Lilas ir Innomine“: „Nepadoriame koncerte“ bus sausakimša

2016 10 25

Koncertas gali atrodyti kaip siurrealistinis filmas – taip teigia lapkričio 26 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pasirodymą „Nepadorus koncertas“ surengsiantis hiphopo duetas „Lilas ir Innomine“. Grupė koncerte ketina papasakoti istoriją, kurioje bus daug mažų detalių ir konceptualių žinučių.

„Šį pasirodymą statom kaip keistą, šiurpoką filmą, truksiantį beveik dvi valandas. Visa programa bus suregzta į istoriją, kurią galės sekti atidesni klausytojai ir žiūrovai. Nenorėjom spalvoto maskarado su atskiru šou kiekvienai dainai, todėl stengiamės viską sustatyti taip, kad koncertas būtų vienas bendras kūrinys, o ne jų kratinys“, – sakė dueto narys Lilas.

Pasak jo, daug dėmesio yra skiriama muzikos skambesiui, o Innomine kaip juvelyras jau keli mėnesiai nuo ryto iki vakaro užsidaręs studijoje krapšto kiekvienos dainos kiekvieną garselį.

„Jeigu kalbėtume apie koncertą kaip šou, to tikrai bus, tačiau tai nebus fejerverkai ir konfeti. Mane visada traukė mažos detalės, nestandartiniai sprendimai, žinutės. Būtent į tokį šou ir koncentruojamės“, – pasakojo Lilas.

„Nepadoraus koncerto“ metu bus galima išgirsti ir naujos dueto kūrybos. Prieš metus išleidę albumą „Tu – naktis“, šį rudenį vaikinai vėl grįžo į įrašų studiją ir ruošia kūrinius, kurie klausytojų ausis pasieks kitais metais.

Renginio organizatoriai „Seven Live“ jau dabar neabejoja, kad paklausyti „Nepadoraus koncerto“ susirinks pilna „Siemens“ arena, ir kartu atkreipia dėmesį tų, kurie dar neįsigijo bilietų – nuo spalio 28 d. jie taps brangesni.

„Pagal tai, kaip yra perkami bilietai į pasirodymą Vilniuje, akivaizdu, kad tai bus didžiausias mūsų koncertas. Stengiamės padaryti, kad jis taptų ir įspūdingiausias“, – sakė Lilas.